StoneREX Basic ir cementa skaidu plāksne ar gludu virsmu, cementa pelēkā krāsā. Tās galvenās sastāvdaļas ir cements un smalkas koka skaidu daļiņas un hidrācijas piedevas.

Pielietojums

Pateicoties lokšņu izturībai pret laika apstākļiem, cementa skaidu loksnes var izmantot sienu, grīdu un griestu apdarei iekštelpās un fasādes, cokola apdarei. Kā arī loksnes izmanto  apstādījumu un dārza nožogojumu izveidei, arī kā veidņu materiālu betonēšanas darbos.

Loksnes ir ugunsdrošas, triecienizturīgas un tām piemīt labas skaņas izolācijas īpašības. Fasādes apdare ar cementa skaidu loksnēm samazina ēkas siltumenerģijas patēriņu,  uzlabo fasādes ventilāciju, ēkām paaugstinās izturība pret mitrumu un pelējuma sēnīti. Cementa skaidu loksnes ar dažādām virsmas apdarēm tiek plaši izmantotas ēku apdarei un renovācijai. Pateicoties izcilajām īpašībām, StoneREX Basic loksnes var tikt izmantotas privātmāju, daudzdzīvokļu māju, sabiedrisku ēku, ražošanas ēku un noliktavu celtniecībā, kā arī ēkās vai konstrukcijās ar prasībām pēc paaugstinātu ugunsdrošību materiāla ekoloģisku sastāvu. Loksnes tiek izmantotas interjera virsmu apdarei, ja vēlaties cietu, izturīgu un skaņu necaurlaidīgu virsmu, kas ir arī mitruma un pelējuma izturīga. Tā kā lokšņu tilpuma svars ir mazāks nekā lietam betonam, pašizlīdzinošam sastāvam  vai cementa šķiedru plāksnēm, tās ir labāk izmantojamas vietās, kur materiāla svaram ir būtiska nozīme. Mūsu piedāvātās krāsotās fasādes loksnes StoneREX Color, un ar dabīgu akmens smalci pārklātās StoneREX Granit ir ražotas, kā pamatplāksni izmantojot šīs  ilgmūžīgās cementa–skaidu loksnes.