Ugunsdrošas loksnes ar labāko ugunsreakcijas klasi A1 dažādām būvkonstrukcijām

stonerex fireproof board

Ja būvniecības projektā ir paredzēts materiāls, kuram jābūt noturīgam pret karstumu, mitrumu, mehānisku iedarbību un nodilumu – izvēlieties StoneREX Fireproof.

Mēs ēku būvniecību uztveram nopietni. Labākās būvniecības lokšņu īpašības ir apvienotas StoneREX Fireproof ugunsdrošajā lokšņu materiālā. Ja būvniecības projektā ir paredzēts materiāls, kuram jābūt noturīgam pret karstumu, mitrumu, mehānisku iedarbību un pelējumu – izvēlieties StoneREX Fireproof.

Izturīgas pret slodzes iedarbību.

Vajadzības, kurām ēka ir paredzēta, bieži nosaka arī būvmateriālu standartus, specifikāciju, kuri tiek izmantoti būves celtniecībā. Faktori kā mitrums, troksnis, svelme un ugunsdrošība ir jāņem vērā ēku projektēšanas procesā, lai nākotnē izvairītos no papildus izdevumiem. StoneREX Fireproof ir ugunsdrošas cementa-šķiedru loksnes, kuru lielākais pluss nav tikai drošība pret atklātu liesmu, bet daudzpusīgs pielietojums būvniecībā iekšdarbos. StoneREX Fireproof lokšņu materiāls nesatur un neizdala kaitīgas, tāpēc ir izmantojamas arī ēkās, saistītās ar pārtikas ražošanu un medicīnu, veselības aprūpi.

Finansiāli izdevīgs risinājums!  Cementa-šķiedras loksnes sevī apvieno cementa stiprību un vieglu svaru. Izmantojot iekšsienu konstrukcijām StoneREX Fireproof loksnes, Jūs iegūstat izturību un trokšņu, skaņas necaurlaidību, pielīdzināmu ķieģeļu  mūrim. Loksnēm obligāti nav nepieciešama papildus apstrāde, tās ir pietiekami nodilumizturīgas un ar augstu mitruma noturību arī nekrāsotas.

Videi un veselībai draudzīgas. StoneREX Fireproof lokšņu sastāvā nav videi un veselībai kaitīgas vielas. Šis materiāls ir izmantojams 100% otrreizējai pārstrādei.

Augstākā ugunsreakcijas klase A1. Izturīgās un ilgmūžīgās StoneREX Fireproof loksnes nezaudē sava īpašības mitruma, triecienu vai karstuma ietekmē. StoneREX Fireproof loksnēm piemīt augstākā ugunsdrošības klase A1.

Vienkārša montāža. Loksnes ir viegli montēt. Tās var zāģēt ar rokas vai stacionāriem darbarīkiem, paredzētiem darbam ar  kokmateriālu. Loksnes var arī sagriezt ar celtniecības nazi, loksni iegriežot un pārlaužot griezuma vietā. Loksnes montē pie koka vai metāla vertikāla karkasa ar skrūvēm metālam vai kokam, ar gremdgalvu. Pirms tam nav jāveic priekšurbums.

Tehniskā informācija
Izmēri 9/12 x 1200 x 3050 mm
Svars 1 m2 9,9/13,2 kg
Blīvums  ± 150  kg/m3 1100 kg/m3
Lieces izturība, gareniski šķiedrai 11,0 MPa     sauss paraugs
5,0 MPa       slapjš paraugs
Lieces izturība, šķērsām šķiedrai 8,0 MPa       sauss paraugs
4,0 MPa       slapjš paraugs
Elastības modulis 7 000 N/mm2
Ūdens uzsūktspēja 32 %
Kategorija, klase EN12467     NT С31
Termālās izplešanās koeficients 0,02 mm/m K
Siltumvadītspēja 0,9 Wt/m K
Tvaiku caurlaidība 450  ng/m²s
Salizturība Nav piemērojams
Ugunsreakcijas klase A1
Karstumizturība līdz 150°C