Premium Color ir gruntētas, krāsotas cementa-šķiedras loksnes ar gludu virsmu, paredzētas fasādēm vai citām virsmām, kuras ir pakļautas nepatstāvīgiem laika apstākļiem

Iespējams radīt individuālu risinājumu fasāžu loksnēm jebkurā no Jūsu izvēlētajiem toņiem

StoneREX Premium Color cementa-šķiedras loksnes var izmantot, piepildot neierobežotas vēlmes kombinēt krāsu-toņu salikumus. Lokšņu virmas toņi var tikt izvēlēti no jebkura krāsu-toņu kataloga, kā rezultātā ir iespējams radīt individuālus, neatkārtojamus fasāžu apdares risinājumus.

StoneREX Premium Color lokšņu augstas klases virsmas pārklājums dod ilgtspējīgu aizsardzību skarbos vai nepatstāvīgos klimatiskos apstākļos, kā arī pilsētvides piesārņotajā gaisā. Šīs loksnes kalpos kā fasādes apdares risinājums gan jaunām, gan esošām ēkām. StoneREX Premium Color cementa-šķiedras loksnes ir īpaši piemērotas apdares risinājumiem, kuriem nepieciešamas augstas ķīmiskas vai mehāniskas aizsardzības prasības, piemēram auto vai vilcienu tuneļi, mazgāšanas līnijas. Loksnes pēc vajadzības ir iespējams pasūtīt krāsotas no abām pusēm.

Pateicoties vienkāršiem uzstādīšanas principiem, lokšņu montāža ir viegla un nav laikietilpīga. Loksnes tiek stiprinātas pie vertikālām alumīnija, tērauda vai koka konstrukcijām ar skrūvēm vai kniedēm.

Izmantojot plašo toņu klāstu, ir iespējams radīt neatkārtojamus un izcilus fasāžu apdares risinājumus ar StoneREX Premium Color. Skatīt galeriju.

Tehniskā informācija
Izmēri1200 x 3050 mm
Biezums8 / 10 mm
Svars13,2 / 16,5 kg/m2
Blīvums1650 kg/m3
Ugunsreakcijas klaseA2-s2,d0
Kategorija, klaseNT A3 I
Lieces stiprība  (sauss paraugs):
– perpendikulāri šķiedrai18 MPa
– gareniski šķiedrai24 MPa
Lieces stiprība  (slapjš paraugs):
– perpendikulāri šķiedrai12 MPa
– gareniski šķiedrai 15 MPa
Maksimālā ūdens absorcija11%
StandartsEN 12467:2012

Lokšņu toņu izvēle ir gandrīz neierobežota, var izmantot visus populārākos krāsu toņu katalogus: RAL, NCS, Caparol, Vivacolor, RR u.c.