Krāsotas cementa-šķiedras loksnes ar unikālu virsmas struktūru dažāda dizaina fasāžu apdares risinājumiem

Piemērots risinājums kā izcelt vienreizējus toņu, ornamentu vai akcentu kontrastus plašām apdares virsmām

Premium Structure  ir gruntētas, krāsotas cementa-šķiedras loksnes  ar izteiktu, strukturētu virsmu, kas nodrošina ilgu kalpošanas mūžu un izturību pret mehānisku iedarbību, skrāpējumiem. Pateicoties virsmas struktūrai šis materiāls ir pašattīrošs – lietus laikā tiek noskaloti putekļi.

StoneREX piedāvā augstu kvalitāti un ilgmūžību interesējošiem būvniecības projektiem. Vienkārša kopšana un un ļoti plašs krāsu toņu klāsts nodrošina labu alternatīvu iekšdarbu virsmu apdarei.

Pateicoties vienkāršiem uzstādīšanas principiem, lokšņu montāža ir viegla un nav laikietilpīga. Loksnes tiek stiprinātas pie vertikālām alumīnija, tērauda vai koka konstrukcijām ar skrūvēm vai kniedēm.

Izmantojot plašo toņu klāstu, ir iespējams radīt neatkārtojamus un izcilus fasāžu apdares risinājumus kā arī uzsvērt  vienreizējus toņu, ornamentu vai akcentu  kontrastus plašām apdares virsmām.

Tehniskā informācija
Izmēri1200 x 3050 mm
Biezums8 / 10 mm
Svars13,2 / 16,5 kg/m2
Blīvums1650 kg/m3
Ugunsreakcijas klaseA2-s2,d0
Kategorija, klaseNT A3 I
Lieces stiprība  (sauss paraugs):
– perpendikulāri šķiedrai18 MPa
– gareniski šķiedrai24 MPa
Lieces stiprība  (slapjš paraugs):
– perpendikulāri šķiedrai12 MPa
– gareniski šķiedrai 15 MPa
Maksimālā ūdens absorcija11%
StandartsEN 12467:2012

Lokšņu toņu izvēle ir gandrīz neierobežota, var izmantot visus populārākos krāsu toņu katalogus: RAL, NCS, Caparol, Vivacolor, RR u.c.