Nekaitīgas celtnēm un cilvēku veselībai

StoneREX fasādes un būvniecības plāksnes ir paredzētas klientiem, kuri ēkas fasādi vēlas nosiltināt un pārklāt tā, lai ēka saglabātu vēdināšanas īpašības. Ziemeļu valstu un mūsu personīgā pieredze rāda, ka mūsu klimatiskajos apstākļos, kad dienas laikā tiek novērotas būtiskas gaisa temperatūras svārstības, ēku apšūšana ar gaisu necaurlaidīgu materiālu – putuplastu un apmetumu ir ēkai un tajā dzīvojošo cilvēku veselībai kaitīga. Ēkas vairs ‘neelpo’ un tajās saglabājas mitrums. Istabās rodas pelējumus un dzīvošana vai strādāšana šādās mitrās ēkās nav patīkama un ir kaitīga veselībai. Izvēloties StoneREX būvniecības un fasādes plāksnes, ēkas siltināšana tiks veikta, izmantojot vates materiālus un būvniecības struktūras, kuras veicina fasādes ventilāciju.

Izturība

Galvenā StoneREX celtniecības plākšņu un fasādes plākšņu sastāvdaļa ir cements, tās ir ļoti izturīgas, triecienizturīgas, ugunsdrošas un viegli tīrāmas. Papildus mehāniskajai izturībai, tās ir izturīgas arī pret mūsu klimata un laikapstākļu ietekmi.

Ilgtspējība

Ar StoneREX plāksnēm pārklātas virsmas ļoti ilgi saglabā savu vizuālo izskatu labā stāvoklī. Ar dabīgu akmeni pārklātas plāksnes ir izturīgas pret tiešiem saules stariem, vēju, lietus gāzēm un būtiskām gaisa temperatūras svārstībām. Ja mitruma iespaidā agāk vai vēlāk ar apmetumu apstrādātajās ēku fasādēs rodas plaisas, tad ar StoneREX fasādes plāksnēm pārklātās ēkas ārējās sienas sabojāšanai ir nepieciešams ļoti spēcīgs trieciens (tiešs trieciens pret ēkas sienu, utt). Plāksnes nesadalās un nesadrūp, kā tas laika gaitā notiek ar apmetumu. Ja ēkas fasāde tiks sabojāta, t.i., apzīmēta izmantojot krāsas baloniņu, krāsu būs viegli notīrīt, izmantojot etiķa šķīdumu. Sliktākajā gadījumā, bojātās plāksnes var tikt nomainītas pret jaunām. Bez tam plāksnes ir izturīgas arī pret sēnīti un insektiem.

Ugunsdrošība

StoneREX plāksnes ir ugunsdrošas. Veiktās pārbaudes un testi ir apliecinājuši plākšņu neuzliesmošanas īpašības, tādēļ tās ir izmantojamas ne tikai ārpusē esošām konstrukcijām, bet arī iekšdarbiem šķērssienu, griestu un grīdu izbūvē, kur ugunsdrošība ir obligāta prasība.

Plašs pielietojums

StoneREX būvniecības plāksnes un fasādes plāksnes var tikt izmanotas fasāžu un cokolu apdarei, kā arī jumta dzegu, šķērssienu un grīdu, balkonu margu mitrās telpās, dārza mājiņu un garāžu, puķu dobju apmaļu un komposta kastes izbūvei.

Patīkams vizuālais noformējums

StoneREX plāksnes ir pārklātas ar dabīgu akmens smalci un kas gan var būt skaistāks par pašu dabu. Saules stari, lietus gāzes un laiks neietekmē plākšņu krāsas toni vai struktūru, kā tas bieži ir novērojams ar koku vai apmetumu apstrādātām fasādēm. Šīs plāksnes ir piemērotas jebkurai videi un pateicoties tam, ka pieejamais dabīgā akmens toņu spektrs ir plašs, iespējams nodrošināt mūsdienīgus krāsu risinājumus, kā arī lauku-stila dizainus. Būvniecības plāksnes ir krāsojams jebkurā RAL krāsā, atbilstoši klienta vēlmēm.

Izdevīga cena

Ņemot vērā StoneREX būvniecības plākšņu un fasādes plākšņu kalpošanas ilgumu, izturību un visas iepriekš minētās īpašības, tas viennozīmīgi ir visekonomiskākais risinājums ēkas fasādes patīkama vizuālā izskata un ilgstošas izmantošanas nodrošināšanai.