Centene Group ir augstas klases cementa-šķiedru un cementa-skaidu lokšņu ražotāji un izplatītāji, ar preču zīmi StoneREX.  Mums ir daudzu gadu pieredze fasāžu un būvniecības lokšņu tirdzniecībā un mūsu princips ir ļoti vienkāršs – tikai augstākās kvalitātes lokšņu materiāls ir piemērots ēkām, kurās mēs ar savām ģimenēm dzīvojam, ēkām, kurās mēs pavadām lielāko savu laika daļu. StoneREX lokšņu materiāli atbilst EN 12467 un EN 13986+A1 standartiem.

Mūsu piedāvātās fasādes loksnes visbiežāk izmanto ,tā saucamo, ventilējamo fasāžu izbūves risinājumos, nodrošinot iekšsienas brīvas no mitruma un pelējuma, bet paaugstinot energoefektivitāti. Ārsienām izmantojot ventilējamo fasāžu risinājumu un kā apdari Stonerex lokšņu materiālu, iegūstam ēkai ilgtspējīgu aizsardzību pret laikapstākļiem un gadu desmitiem baudāmu vizuālo izskatu.

Izmantojot cementa-šķiedras un cementa-skaidu  loksnes būvniecībai iekšdarbos,  ir ceļš  uz drošu un ilgmūžīgu konstrukciju izveidi. Loksnes ir noturīgas pret pelējumu, sūnām un kukaiņiem, un tām piemīt augstas ugunsdrošības kvalitātes – no A1 līdz B2 ugunsdrošības klasei. Izmantojot StoneREX lokšņu materiālu ārdarbos un iekšdarbos Jūs parūpējaties gan par mājokļa, gan savu drošību.

Katram jaunam projektam mēs cenšamies spert soli pretī un papildus piedāvājam: loksnes ir iespējams sagriezt rūpnieciski, pēc Jūsu nepieciešamajiem izmēriem, katru apzēmējot ar kārtas numuru, secīgi sapakot, lai maksimāli ietaupītu laiku montāžas darbiem būvobjektā. Kā arī piedāvājam plašu papildelementu klāstu  lokšņu atbilstošai montāžai – krāsotas skrūves kokam, metālam, kniedes un dažāda profila savienojuma un noseglīstes , amortizējošu šuvju lentu.

Ja Jūs vēlaties kļūt par mūsu produkcijas tālākpārdevēju vai meklējat labāko risinājumu fasādes izbūvei, tad nevilcinieties un sazinieties ar mums! Mēs būsim gandarīti, daloties ar Jums savā pieredzē, un kopīgi rast jaunus risinājumus!